czwartek, 8 czerwca 2017

Kilka zdań o Salsie

Salsa - księżniczka, królowa, prawdziwa arystokracja.
 
 

 
Salsa. Nie byle kto. Dama nad damami. Jedyna w swoim rodzaju.
Z byle kim się nie zadaje. Porusza się zwykle truchcikiem, rzadko przechodzi do galopu. Truchta lekko, zwinnie, cicho. Chodzi stępem kiedy musi, bo on niestety nie pokazuje jej zgrabnej doopki, zwiewnie poruszającego się ogona, no i ogólnie nie pokazuje jej zgrabności.
Niestety, choć istna dama spożywa... wróć ŻRE wszystko, przez co o linię nie dba, szczyci się zbędnym kilogramem!
 
Kiedy trzeba, opieprzy.
 
Męczyć się lubi tylko gdy jest 5-25*C. Pocić się* w końcu nie będzie a język nie będzie dyndać do ziemi. Kiedy zaszczyci ludzi pracą przy frisbee (o ile nie ma focha o brak jedzenia, dotknięcie obcego psa lub przypadkowego, lekkiego popchnięcia) ludzie zbierają szczęki z podłogi. W końcu dama musi błyszczeć, musi być celebrytką.
 
Dotknąć ją na spacerze gdy jest się nieznajomym to wielkie wyzwanie. Zwykle księżniczka nie ma na to ochoty. Niestety jak już się uda ją dotknąć nie odejdzie na krok, trza to miziać bo będzie foch.
 
Wygodna jest jak mało kto. Spać nie będzie na ziemi(chyba, że to konieczność). Najlepiej jak jest łóżeczko a na nim kołderka. Istna księżniczka na ziarnku grochu. Gdy coś pod kołdrą 'wystaje' będzie drapać aż przestanie. Gdy ta już się ułoży, nikt nie może jej dotykać. Kiedy ona śpi ma być spokój. Każdy ruch obok niej czy (o zgrozo) szturchnięcie nogą (bo lubi spać na łóżku ''w nogach'') kończy się pięknym besztem...
 
Brudzić się oczywiście nie będzie. Woda co najwyżej jest do picia. Jako jezioro/rzeka/morze/bajoro/kałuża powinno przestać istnieć! Tarzać się w gufnie - to najgorsza zbrodnia jaką w jej obecności można dokonać(no, nie licząc zmniejszenia ilości karmy..)!
 
Coffee dla niej to plebs. Czasem zaszczyci zabawą jednak zawsze na jej zasadach i w ilości ile ONA chce.
 
Ogólnie to nie da się jej nie lubić. Zimą jest fajnym grzejnikiem.
 
 
*pies się nie poci, sformułowanie użyte na potrzeby tekstu :P
** post ma charakter humorystyczny!
 
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz